Signalizācija-imobilaizers Pandect X-1000BT

Nosaukums:Signalizācija-imobilaizers Pandect X-1000BT
Cena:216.00 EUR.
Uzstādīšanas cena:no 112.00 EUR.

Apraksts:

Pandect X-1000 ir miniatūra signalizācija-immobilaizers, kas ir paredzēta uzstādīšanai modernās automašīnās ar CAN kopni un oriģinālam pultīm. Vadībai var tik izmantoti gan oriģinālas pultis, gan BT-760 breloki, kas ietilpst komplektā. BT-760 breloki var kalpot ka papildus autorizācijas līdzeklis noņemot automašīnu no signalizācijas ar oriģināla pulti, kar ari immobilaizera režīmā.

Galvenās X-1000BT atšķirības no iepriekšēja X-1000 modeļa:

  • iebūvēts Bluetooth modulis ļauj vadīt signalizāciju izmantojot Pandora BT aplikāciju Android un iOS vadierīcēm. Mobila ierīce var arī tiek izmantota BT-760 breloka vietā.
  • “Keyless Block” funkcija – papildu aizsardzība no keyless atslēgas signālu pagarināšanas ierīcēm automašīnām ar bezatslēgu piekļuves sistēmu. Х-1000BT atslēdz šo sistēmu, ja BT-760 breloks ir ārpus ierīces uztveršanas zonas. Uz doto bridi funkcija ir pieejama vairākumam moderno Toyota, Lexus un Nissan modeļiem.

Signalizācija nodrošina automašīnas perimetra (durvis, motora pārsegs, bagāžnieks) aizsardzību, ka ari nostrādā no aizdedzes ieslēgšanas, bremzes pedāļa nospiešanas, sitienu pa automašīnu, vai automašīnas kustības.

Minimālie galvena bloka izmēri – 45x25x8 mm ievērojami uzlabo slepenas uzstādīšanas iespējas modernās automašīnās. Tās ir ļoti svarīgi, ņemot vērā to ka Pandect X-1000BT ir signalizācijas un 2.4 GHz dialoga koda immobilaizera apvienojums. X-1000BT sistēmai ir arī tādas iespējas ka dzinēja bloķēšana caur CAN bus un papildu autorizācija, izmantojot oriģinālas auto pogas. Ierīci var papildināt ar vienu vai vairākām Pandora BTR-101 bezvadu dzinēja bloķēšanas relejam ar iebūvētu kustības devēju, kas pacels sistēmas pretaizdzīšanas īpašības līdz premium-klases immobilaizeru līmenim.  

 

Lietošanas instrukcija (LV)

Atbalstītu automašīnu un funkciju saraksts no 22.09.2017 (RUS)

Produkta lapā ražotāja vietnē (RUS)

Produkta lapā ražotāja vietnē (EN)


Pasūtīt

Preču pasūtīšana /

Signalizācija-imobilaizers Pandect X-1000BT

Sūtīt