Karsts jaunums no AlarmTrade kompānijas!

Pandora DX-50 – budžeta klases CAN-bus peidžera signalizācija ar distances dzinēja iedarbināšanas iespēju.

Imobilaizers ImobilaizersImobilaizers

Pārdošanas līderis savā kategorijā 2016. gadā Krievijā tagad ir pieejams ari Latvijā. Pandora DX-50 apsardzēs sistēmas galvenās īpatnības:

  • Kompakts galvenais bloks ar iebūvēto augstas kvalitātes radiouztvērēju, kas strādā uz 868 MHz frekvences. Šis risinājums ļauj labāk paslēpt signalizāciju automašīnas salonā, jo atkrīt nepieciešamība stiprināt radiouztvērēju pie vējstikla. Turklāt iebūvēts radiouztvērējs neietekmē peidžera diapazonu, kas paliek labākais savā klasē.
  • Dialoga tipa kods ar AES algoritmu un individuālo 128 bit šifrēšanas atslēgu izslēdz sistēmas elektroniskas uzlaušanas iespēju.
  • Iebūvēts CAN/LIN-bus interfeiss ar plašo moderno automašīnu atbalstu nodrošina vieglo uzstādīšanu un korekto sistēmas darbību.
  • Iebūvēts bezatslēgas imobilaizera apiešanas modulis Kia, Hyundai, Honda, Dacia, Mitsubishi, Toyota un Lexus automašīnām, ka ari dzinēja iedarbināšanas modulis ar temperatūrās devēju komplektā.

Pandora DX-50 cena ir tikai nedaudz pāri 200 EUR, kas padara to par ļoti pievilcīgo izvēli savas automašīnas aizsardzībai.

Pandora DX-50