Pretaizdzīšanas sistēmas Jūsu automašīnas aizsardzībai

Automašīnas aizdzīšana – diezgan bieža parādība. Aizsargāt Jūsu automašīnu palīdzēs auto signalizācijas uzstādīšana uzreiz pēc tās iegādes. Mūsdienīgās pretaizdzīšanas sistēmas tik tiešām neļaus autozagļiem atstāt Jūs bez transporta līdzekļa, un pat, ja auto tiks aizdzīts, palīdzēs to ātri atrast.

Kompānija Auto Elektronika piedāvā uzstādīt pretaizdzīšanas sistēmas uz jebkuras markas automašīnām. Mēs varam piedāvāt dažādus auto signalizācijas variantus, tai skaitā, izvēlēsimies individuālu risinājumu ikvienam auto.

Pretaizdzīšanas sistēmu varianti

Jūs savam auto varat piemeklēt pretaizdzīšanas sistēmas, kuras derēs tieši Jums. Mēs varam piedāvāt sekojošas:

  • Skaņas signalizācija. To vēl sauc arī par „psiholoģisko”. Tā pēc auto uzlaušanas sāk skaļi signalizēt, pievēršot apkartējo uzmanību un tā atbaidot autozagļus.
  • Sistēma, kas informē par uzlaušanu. Ja ir uzstādīta šāda auto signalizācija, tā nosūta uz mašīnas īpašnieka mobilo telefonu un trauksmes dienestu telefoniem īpašu signālu. Šādā veidā likumpārkāpējus var pieķert nozieguma vietā.
  • Pretaizdzīšanas sistēmas ar izsekošanas funkciju. Ja tomēr ļaundariem izdevās uzlauzt automašīnu un aizdzīt, šāda sistēma sūtīs signālu par tās atrašanās vietu uz autoīpašnieka telefonu. Izsekošanas sistēmas ir droši paslēptas, tāpēc autozaglis neuzzinās par tām, līdz brīdim, kad tiks aizturēts.
  • Imobilaizeri vai bloķējošās pretaizdzīšanas sistēmas. Ja ir uzstādīta šāda tipa auto signalizācija, tā neļaus auto izkustēt no vietas, pat ja autozaglis būs tajā iekļuvis. Pēc uzlaušanas tiek bloķēts viss vai daļa auto aprīkojuma: stūres vadība, dzinējs, ātrumkārba, bremžu sistēma.

Ja Jūs gribat pilnībā nodrošināt savu auto pret aizdzīšanu, mēs rekomendējam uzstādīt kombinētās pretaizdzīšanas sistēmas. Tas nozīmē, ka parastā auto signalizācija darbojas kopā ar mūsdienīgām izsekošanas sistēmām un auto iedarbināšanas bloķēšanu.

Kompānijā Auto Elektronika Jums palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko pretaizdzīšanas sistēmas variantu. Jūs varat būt pilnīgi droši par mūsu piedāvāto risinājumu efektivitāti: tie ir pārbaudīti gadiem ilgi, mēs izmantojam visefektīvākos un drošākos mehānismus no vadošajiem pretaizdzīšanas sistēmu ražotājiem.

Kopā ar mums Jūs varēsiet viegli aizsargāt savu auto no aizdzīšanas vai iekļūšanas salonā. Zvaniet, mēs piemeklēsim Jums labāko risinājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.