Parkošanās sensori – tas ir lielisks veids, kā pasargāt savu automašīnu no bojājumiem

Lai ideāli vadītu automašīnu, ir nepieciešama pieredze. Tomēr, pat autovadītājiem ar lielu pieredzi var rasties dažādas nepatikšanas. Lai censtos izvairīties no tām, ir paredzēti parkošanās sensori vai kā tos sauc – parktronic. Tās ir papildus parkošanās sistēmas, kuras uzstāda automašīnā.

Mēdz būt situācijas, kad ir nepieciešamība iebraukt šaurā ejā vai noparkoties, bet to nevar rūpīgi izdarīt un jūtams, ka priekšā atrodas šķērslis akmens apmales vai parkošanās stabiņa veidā. Lai pasargātu automašīnu tieši no tādām situācijām, iesaka iegādāties parkošanās sensorus.

Ļoti svarīgi, lai parkošanās sensori būtu kvalitatīvi, droši un ilgmūžīgi, tāpēc ļoti rūpīgi jāizvēlās iegādes vieta. Kompānija Auto Elektronika piedāvā izvēlēties tieši viņu, jo garantē, ka šī prece ir kvalitatīva un par pieņemamu cenu. Mēs saprotam, cik svarīgi, lai viss darbotos bez kļūmēm, tāpēc piedāvājam saviem pircējiem tikai to labāko.

Ar ko ir tik labi parkošanās sensori no kompānijas Auto Elektronika?

  • Ja Jums ir parkošanās sensori, pat tur, kur ir maz vietas, Jūs varēsiet bez problēmām novietot savu auto.
  • Ierīce palīdz maksimāli ātri apturēt automašīnu, kura brauc atpakaļgaitā, ja pēkšņi tās ceļā izskrien bērns.
  • Ierīce sniegs nenovērtējamu palīdzību tiem, kuri nav pārāk pārliecināti par savām spējām darboties pie auto stūres.
  • Vienreiz ieguldot naudas līdzekļus, turpmāk ietaupīsiet uz bampera remontu rēķina.
  • Parkošanās sistēmas būtiski atvieglo parkošanos sliktas redzamības apstākļos, kad automašīnas logi ir apledojuši vai norasojuši.

Jāatzīmē, pie mums ir nopērkami gan parastie parkošanās sensori, kuri ļauj precīzi noteikt transportlīdzekļa attālumu līdz šķērslim, gan videoparktroniki, kuriem ir paredzēta atpakaļgaitas kamera. Otrs variants palīdz vēl precīzāk noteikt attālumu līdz šķērslim, kā arī noteikt šķēršļu veidu.

Jebkurā gadījumā, parkošanās sensoru izvēle atkarīga tikai no klienta vēlmēm, bet kompānijas Auto Elektronika speciālisti ir gatavi palīdzēt izvēlēties, ja tas būs nepieciešams. Nepieciešamības gadījumā mēs piedāvājam konsultāciju, kura noteikti palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.