Mūsdienīgā auto signalizācija: izvēles un uzstādīšanas īpatnības

Ilgi gaidītais transporta līdzekļa iegādes moments izsauc ne tikai prieku un pacilātu garastāvokli, bet arī pārdomas par dažiem ar to saistītajiem jautājumiem. Kādu motoreļļu izmantot? Kādas ziemas riepas izvēlēties? Un vēl, vissvarīgākais jautājums – vai Jūsu transporta līdzeklim ir vajadzīga auto signalizācija. 90 % gadījumos autoīpašnieki atbild apstiprinoši, un daudzi Latvijas iedzīvotāji pēc auto iegādes nāk pie kompānijas Auto Elektronika speciālistiem. Mūsu pakalpojumos ietilpst ne tikai automašīnas drošības sistēmu izvēle, atbilstoši pircēju vēlmēm un materiālajām iespējām, bet arī profesionāla auto signalizācijas uzstādīšana.

Efektīvi un droši pretaizdzīšanas kompleksi Jusu automašīnai

Kāda tā ir – mūsdienīgā auto signalizācija, transporta līdzekļu īpašnieku izpratnē? Ja runa ir par 100% Jūsu auto drošību, labāk izvēlēties pretaizdzīšanas kompleksus, kuros ietilpst auto signalizācija un speciālu sensoru kopums – durvju slēdzeņu un ātrumkārbu bloķētāji, slēdži motora pārsegiem un bagāžniekiem, imobilaizers, sensori, bloķējoši stūri, utt.

Automašīnas drošas pretaizdzīšanas sistēmas izvēli labāk uzticēt profesionāļiem. Ņemot vērā Jūsu automašīnas īpatnības, modeli un marku, ka arī materiālās iespējas, tie izvēlēsies piemērotus sensorus un kompleksus, kuri priecēs Jūs, jo būs droši un stabili darbībā.

Ja Jūs meklējat auto signalizācijas universālu variantu, izvēlieties vairākas ierīces: elektromehāniskos slēdžus motora pārsegam, signalizācijas skaņas devējus un imobilaizeru. Ierīču saraksts var būt paplašināts, ja Jūsu auto ir visbiežāk aizdzenamo auto TOPā. Tāpēc, pirms atnākt pēc palīdzības pie Auto Elektronika profesionāļiem, noteikti iepazīstieties ar šādu reitingu.

Drošības iekārtu montāža

Garantēt drošu pretaizdzīšanas sistēmu darbību var tikai profesionāla auto signalizācijas uzstādīšana. Mūsu kompānijas meistari – pieredzējuši speciālisti, kuri spēj atrisināt vissarežģītākos uzdevumus drošības ierīču montāžā.

Mūsu priekšrocības:

  • Pilns pakalpojumu spektrs – no drošības sistēmu izvēles līdz auto signalizācijas uzstādīšanai.
  • Plašā piedāvājumā ir sensori, vadības pultis, sirēnas, imobilaizers.
  • Profesionāla uzstādīšana izmantojot speciālas iekārtas un instrumentus.