Immobilaizers no Auto Elektronika – visefektīvākās pretaizdzīšanas sistēmas

Mūsdienu pasaulē pretaizdzīšanas sistēmas ir Jūsu transporta līdzekļa drošības ķīla, ja savu auto noparkojat neapsargājamajā stāvvietā. Īpaši aktuāli tas ir dārgiem auto, kā arī sevišķi izplatītiem modeļiem, kuru uz ielām ir pietiekami daudz. Šādas automašīnas ir neticami pievilcīgas autozagļiem, tāpēc ir tik svarīgi uzstādīt tādu pretaizdzīšanas sistēmu – kā immobilaizers. Tās ir vispopulārākās un pieprasītākās pretaizdzīšanas sistēmas, kuras bloķē auto dzinēja darbību un padara neiespējamu to iedarbināt bez autoīpašnieka klātbūtnes.

Ja Jūs nolēmāt, ka ir vajadzīgs immobilaizers, taču vēl nezināt, kur to var iegādāties, šādas sistēmas lielā izvēlē piedāvā kompānija Auto Elektronika. Assortiments, ko piedāvā mūsu kompānija, apmierinās ikvienu klientu, kuram ir nepieciešama auto aizsardzība pret zādzību. Dažreiz, parasta auto signalizācija var nebūt pietiekama un immobilaizers var kļūt par lielisku tās papildinājumu.

Ar ko ir tik pievilcīgs immobilaizers no kompānijas Auto Elektronika? Kādas ir tā priekšrocības un īpatnības?

  • Tā ir klusa ierīce, ko uzstāda nepieejamā vietā.
  • Augsta drošība. Ļaundariem nav pa spēkam neitralizēt šo ierīci.
  • Teicama produkcijas kvalitāte.
  • Ierīce ir ērta ikdienas lietošanai.
  • Dotā veida pretaizdzīšanas sistēmas uzstādīšana un apkalpošana nav grūta.
  • Darbojas korekti pat vismodernāko automašīnu modeļos, kuri ir aprīkoti ar sarežģītu datorelektroniku.

Šī īpašā elektroniskā apsardzes ierīce ir vajadzīga, lai mākslīgi pārtrauktu vienas vai vairāku automašīnas sistēmu, kuras nepieciešamas tās kustībai, normālu darbību.

Kompānija Auto Elektronika piedāvā pretaizdzīšanas sistēmas uzstādīšanu jebkurai automašīnai. Mēs garantējam augstu darba un produkcijas kvalitāti, individuālu pieeju katram klientam, pieņemamas cenas precēm un pakalpojumiem, pirmklasīgu apkalpošanu un operatīvu pasūtījuma izpildi.