Auto signalizācijas uzstādīšana. Izvēle

Tā kā automašīna ir ļoti dārga manta, nepieciešams to droši pasargāt no zādzības. Viena no aizsardzības nodrošināšanas metodēm – auto signalizācijas uzstādīšana. Iekļūstot zaglim automašīnā vai nodarot tai bojājumus, auto signalizācijas informē par notikušo ar skaņas signālu, kuru atslēgt var tikai auto īpašnieks. Iepazīties ar šādām pretaizdzīšanas sistēmām var kompānijas „Auto Elektronika” katalogā.

Uzstādīšana – atbildīgs uzdevums

Lai nodrošinātu dotās pretaizdzīšanas sistēmas maksimālu efektivitāti, nepieciešams izvēlēties visdrošāko modeli, kā arī pareizi uzstādīt auto signalizāciju. Tikai tādā gadījumā var garantēt par visiem 100 %, tās iedarbināšanos aizdzīšanas gadījumā.

Auto signalizāciju, kā arī atpakaļgaitas kameras var uzstādīt dažādos veidos:

  • Patstāvīga auto signalizācijas uzstādīšana.
  • Uzstāda plašā profila autoelektriķis.
  • Uzstāda specializēts drošības sistēmu serviss.

Pirmais variants ir vislētākais un ļauj uzstādīt pretaizdzīšanas sistēmas ar minimāliem ieguldījumiem. Tomēr šādas ekonomijas negatīvā puse ir – nepareizas uzstādīšanas risks. Risks daudzkārt palielinās, ja uzstādītājam nav nepieciešamo zināšanu un pieredzes šādos darbos.

Ja uzstāda plaša profila autoelektriķis, piemēram, uzstādot kopā ar atpakaļgaitas kamerām, tas ir pieļaujams. Šāds meistars izpildīs sistēmas montāžu pareizi, taču, ja viņam ir neliela pieredze, viņš visus darbus veiks pēc standarta shēmas. Profesionāliem auto zagļiem tas atvieglos uzdevumu atrast un atslēgt auto signalizāciju.

Maksimālas efektivitātes nodrošināšana

Trešais variants, proti, uzstādīšana specializētā drošības sistēmu servisā, ir visdrošākais veids, kā aizsargāt automašīnu pret zādzību. Firma „Auto Elektronika” jau daudzus gadus darbojas dotajā jomā un tai ir plaša pieredze tādā lietā, kā auto signalizācijas uzstādīšana automašīnai. Mūsu meistari precīzi pārzin izmantojamo pretaizdzīšanas sistēmu modeļus un izmanto katrai automašīnai savu individuālo pieeju. Tas ļauj maksimāli nodrošināt Jūsu izvēlētās auto signalizācijas efektivitāti.

Ar esošo auto signalizācijas modeļu izvēli Jūs varat iepazīties attiecīgajā mūsu kataloga sadaļā. Tur ir norādītas tikai drošas sistēmas no uzticamiem ražotājiem.