Auto signalizācijas uzstādīšana: kādu sistēmu izvēlēties?

Šodien, kad pieaug autozādzību skaits, auto signalizācijas uzstādīšana ir kļuvusi par nepieciešamību. Laba auto signalizācija, kura iegādāta kompānijā Auto Elektronika, padarīs problemātisku transporta līdzekļa aizdzīšanu, personīgo mantu zādzību, kuras atradās salonā vai arī virsbūves bojāšanu.

Auto signalizāciju piedāvājums kompānijā Auto Elektronika

Šodien, kad tehnologijas ātri progresē, nodrošināt savu auto ar signalizācijas palīdzību ir kļuvis daudz vieglāk, lētāk un pieejamāk. Auto Elektronika katalogā tiek piedāvāti daudzi auto signalizāciju tipi un varianti – no vienkaršām sistēmām līdz sarežģītiem pretuzlaušanas risinājumiem.

Vienkāršākais un pieejamākais veids, ka aizsargāt automašīnu no autozagļiem, tie ir – imobilaizers, sensori, kas ieslēdz sirēnu un skaņas signālu, sistēmas, kuras nostrādā, kad nepiederoša persona mēģina atvērt automašīnas durvis.

Taču Latvijā visbiežāk ir pieprasīta auto signalizācijas uzstādīšana, kura sastāv no daudziem sensoriem un ierīcēm. Kā ziņotāji tiek izmantoti slēdži, kustību sensori, spiediena sensori, dažādu skaņas veidu sirēnas.

Bezvadu signalizācijas vadība

Mūsdienīgās transporta līdzekļu aizsardzības un drošības paaugstināšanas signalizācijas tiek aprīkotas ar radiouztvērējiem. Tie ir vajadzīgi, lai nodrošinātu sistēmas bezvadu darbību. Ir arī daudz citu iekārtu, kuras nodrošinās transporta līdzekļa drošību. Piemēram, auto signalizācija var būt darbināma ar papildus akumulatoru, kurš nepieciešams trauksmes signāla nodošanai, pat ja pamata akumulators ir nosēdies vai ļaundari ir to sabojājuši.

Sadarbības ar kompāniju Auto Elektronika priekšrocības

Kompānija Auto Elektronika piedāvā Jūsu izvēlei mūsdienīgas auto signalizāciju sistēmas:

  • Signalizācija ar bezvadu pults vadību.
  • Imobilaizers.
  • GSM signalizācija.
  • Auto signalizācija ar peidžeri.
  • Signalizācijas bez pults vadības.
  • Uzstādīšanas aksesuāri – sensori, releji, savilces, vadības pultis, centrālā atslēga, akumulatori, pogas un slēdži, utt.

 

Lai novērstu automašīnas aizdzīšanu, nepieciešams uzstādīt automašīnā gan avārijas signālus, kuri nodrošinās maksimālu transporta līdzekļa drošību, gan sirēnas vai arī imobilaizeru. Savlaicīgi uzstādīti drošības līdzekļi palīdzēs Jums būt pārliecinātiem, ka transporta līdzeklis ir droši aizsargāts pret aizdzīšanām un zādzībām, kā arī perspektīvā samazinās noziedzības līmeni pret autoīpašniekiem un to automašīnām.