PANDORA DXL 4200

Nosaukums:PANDORA DXL 4200
Cena:263.00 EUR.
Uzstādīšanas cena:no 64.00 EUR.

Apraksts:

GSM signalizācija Pandora DXL 4200 ir speciali izstrādāta moto tehnikas aizsardzībai. GSM interfeiss ļauj lietotajam vadīt signalizāciju no jebkura tālruņa: ieslēgt un izslēgt apsardzes režīmu, ieslēgt pretnolaupīšanas funkciju vai iedarbināt vai noslāpēt dzinēju. Pateicoties GSM sakariem motocikla īpašnieks var saņemt informāciju par signalizācijas un motocikla stāvokli gandrīz jebkura vietā pasaulē. Ir ari iespēja noklausīties notikumu vēsturi ar informāciju par notikuma datumu un laiku.   

Signalizāciju vadībai tiek izmantoti 2.4 GHz radio breloki, kuri strādā automātiskā režīmā. Motocikla īpašniekam vajag tikai turēt radio breloku kabatā – apsardzes režīma ieslēgšana un izslēgšana notiek automātiski. Signalizācijā ir izmantota dialoga radio komandu kodēšana ar individuālu 128-bit šifrēšanas atslēgu, kas pilnīgi izslēdz elektronisko uzlaušanas iespēju.

Apsardzes režīmā signalizācija kontrole septiņas zonas: sēdeklis, papildus bagāžnieks, bremzes slēdzis, sajūga slēdzis, trieciena devējs, kustības devējs, slīpuma devējs. Trieciena, kustības un slīpuma noteikšanai tiek izmantots iebūvēts 3D ciparu akselerometrs. Signalizācija paziņo par nostrādi ar sirēnas skaņu, ka ari zvanot un sūtot SMS uz iepriekš ieprogrammētiem tālruņa numuriem.

Pandora DXL 4200 ir aprīkota ar pretnolaupīšanas funkciju, kura ir izstrādāta ņemot vērā moto tehnikas īpatnības. Signalizācija bloķē dzinēju tikai gadījumā ja motocikls brauc ar minimālo ātrumu vai stāv uz vietas. Tas ļauj izvairīties no bīstamam situācijām uz ceļa.

Signalizācijas galvenais bloks ir īpaši piemērots uzstādīšanai uz moto tehniku pateicoties miniatūriem izmēriem, IP65 klases ūdensnecaurlaidībai un ļoti zemam enerģijas patēriņam – tika 20 mA apsardzes režīma. Turklāt, Pandora DXL 4200 kontrole un informē īpašnieku  par sprieguma līmeni. 

 

Lietošanas instrukcija (RUS)

Produkta lapā ražotāja vietnē (RUS)


Pasūtīt

Preču pasūtīšana /

PANDORA DXL 4200

Sūtīt