PANDECT X-1100 MOTO

Nosaukums:PANDECT X-1100 MOTO
Cena:381.00 EUR.
Uzstādīšanas cena:no 80.00 EUR.

Apraksts:

GSM/GPS mikrosignalizācija motocikliem

  • Pandect X-1100 moto GSM interfeiss ļauj lietotajam vadīt signalizāciju no jebkura tālruņa: ieslēgt un izslēgt apsardzes režīmu, ieslēgt pretnolaupīšanas funkciju vai iedarbināt vai noslāpēt dzinēju. Pateicoties GSM sakariem motocikla īpašnieks var saņemt informāciju par signalizācijas un motocikla stāvokli gandrīz jebkura vietā pasaulē. Ir ari iespēja noklausīties notikumu vēsturi ar informāciju par notikuma datumu un laiku.  
  • Komplektā ietilpst GPS/GLONASS uztvērējs NAV-03, kas ļaus motocikla  īpašniekam saņemt motocikla atrašanas vietas koordinātes īsziņas veidā ar linku uz Yandex Maps karšu servisu
  • Signalizāciju vadībai tiek izmantoti 2.4 GHz radio breloki, kuri strādā automātiskā režīmā. Motocikla īpašniekam vajag tikai turēt radio breloku kabatā – apsardzes režīma ieslēgšana un izslēgšana notiek automātiski. Pandect X-1100 moto vadībai var izmantot ari oriģinālas motocikla vadības elementus, pogas uz radio brelokam vai oriģinālas pults (dažiem BMW motociklu modeļiem). Signalizācijā ir izmantota dialoga radio komandu kodēšana ar individuālu 128-bit šifrēšanas atslēgu, kas pilnīgi izslēdz elektronisko uzlaušanas iespēju.
  • Apsardzes režīmā signalizācija kontrole astoņas zonas: sēdeklis, divi papildus bagāžnieki, bremzes slēdzis, sajūga slēdzis, trieciena devējs, kustības devējs, slīpuma devējs. Trieciena, kustības un slīpuma noteikšanai tiek izmantots iebūvēts 3D ciparu akselerometrs. Signalizācija paziņo par nostrādi ar sirēnas skaņu, ka ari zvanot un sūtot SMS uz iepriekš ieprogrammētiem tālruņa numuriem.
  • Pandect X-1100 moto ir aprīkota ar pretnolaupīšanas funkciju, kura ir izstrādāta ņemot vērā moto tehnikas īpatnības. Signalizācija bloķē dzinēju tikai gadījumā ja motocikls brauc ar minimālo ātrumu vai stāv uz vietas. Tas ļauj izvairīties no bīstamam situācijām uz ceļa.
  • Signalizācijas galvenais bloks ir īpaši piemērots uzstādīšanai uz moto tehniku pateicoties miniatūriem izmēriem un ļoti zemam enerģijas patēriņam. Turklāt, Pandect X-1100 moto kontrole un informē īpašnieku  par sprieguma līmeni.

 

Lietošanas instrukcija (RUS)

Produkta lapā ražotāja vietnē (RUS)

 


Pasūtīt

Preču pasūtīšana /

PANDECT X-1100 MOTO

Sūtīt