PANDORA DXL 3910

Nosaukums:PANDORA DXL 3910
Cena:408.00 EUR.
Uzstādīšanas cena:no 140.00 EUR.

Apraksts:

Pandora DXL 3910 ir GSM signalizācija-immobilaizers, kas ir paredzēta uzstādīšanai modernās automašīnās ar CAN kopni un oriģinālam pultīm. Vadībai var tik izmantoti oriģinālas pultis, IS-750 breloki, kas ietilpst komplektā, jebkurš telefons izmantojot balss interfeisu vai viedtālrunis ar bezmaksas “Pandora Info” aplikāciju. IS-750 breloki var kalpot ka papildus autorizācijas līdzeklis noņemot automašīnu no signalizācijas ar oriģināla pulti, kar ari immobilaizera režīmā.

Signalizācija nodrošina automašīnas perimetra (durvis, motora pārsegs, bagāžnieks) aizsardzību, ka ari nostrādā no aizdedzes ieslēgšanas, bremzes pedāļa nospiešanas, sitienu pa automašīnu, vai automašīnas kustības. Pandora DXL 3910 ir aprīkota ar divzonu ieeju papildus devēju pieslēgšanai. Signalizācija paziņo automašīnas īpašniekam par nostrādi ar īsziņām un balss zvaniem uz iepriekš ieprogrammētiem telefona numuriem.

Pandora DXL 3910 ir GSM signalizācijas un 2.4 GHz dialoga koda immobilaizera apvienojums. Ierīci var papildināt ar vienu vai vairākām Pandora RR-100 bezvadu dzinēja bloķēšanas relejam ar iebūvētu kustības devēju, kas pacels sistēmas pretaizdzīšanas īpašības līdz premium-klases immobilaizeru līmenim. 

Pie Pandora DXL 3910 var pievienot ari GPS/GLONASS uztvērēju NAV-03. Tas ļaus automašīnas īpašniekam izsekot automašīnas atrašanas vietu ar mobilas aplikācijas vai izziņu palīdzību.

Patīkams papildinājums pie izcilam apsardzes un pretaizdzīšanas funkcijām ir iespēja ieslēgt oriģinālo autonomo sildītāju dažos Audi, BMW, Ford, Land Rover, Mercedes, Porsche, VW un Volvo modeļos ar tālruna palīdzību. Pandora DXL 3910 ir ari aprīkota ar dzinēja iedarbināšanas moduli, kas ļauj iedarbināt dzinēju  no tālruna, noteiktajā laikā, no dzinēja/salona temperatūras vai sprieguma devēja. Papildus Pandora RMD-7 dzinēja iedarbināšanas modulis ļauj iedarbināt dzinēju neatstājot atslēgu automašīnā.

 

Pilna instrukcija (RUS)

Atbalstītu automašīnu un funkciju saraksts no 15.02.2015 (RUS)

Produkta lapā ražotāja vietnē (RUS)


Pasūtīt

Preču pasūtīšana /

PANDORA DXL 3910

Sūtīt