GSM signalizācija-imobilziers PANDORA DXL 3910 PRO

Nosaukums:GSM signalizācija-imobilziers PANDORA DXL 3910 PRO
Cena:408.00 (-20% ATLAIDE) EUR.
Uzstādīšanas cena:no 168.00 EUR.

Apraksts:

Pandora DXL 3910 PRO ir GSM signalizācija-immobilaizers, kas ir paredzēta uzstādīšanai modernās automašīnās ar CAN kopni un oriģinālam pultīm. Vadībai var tik izmantoti oriģinālas pultis, IS-760 breloki, kas ietilpst komplektā, jebkurš telefons izmantojot balss interfeisu vai viedtālrunis ar bezmaksas “Pandora Info” aplikāciju. IS-760 breloki var kalpot ka papildus autorizācijas līdzeklis noņemot automašīnu no signalizācijas ar oriģināla pulti, kar ari immobilaizera režīmā.

Signalizācija nodrošina automašīnas perimetra (durvis, motora pārsegs, bagāžnieks) aizsardzību, ka ari nostrādā no aizdedzes ieslēgšanas, bremzes pedāļa nospiešanas, sitienu pa automašīnu, vai automašīnas kustības. Pandora DXL 3910 PRO ir aprīkota ar divzonu ieeju papildus devēju pieslēgšanai. Signalizācija paziņo automašīnas īpašniekam par nostrādi ar īsziņām un balss zvaniem uz iepriekš ieprogrammētiem telefona numuriem.

Pandora DXL 3910 PRO ir GSM signalizācijas un 2.4 GHz dialoga koda immobilaizera apvienojums. Ierīci var papildināt ar vienu vai vairākām Pandora RR-102 bezvadu dzinēja bloķēšanas relejam ar iebūvētu kustības devēju, kas pacels sistēmas pretaizdzīšanas īpašības līdz premium-klases immobilaizeru līmenim. 

Pie Pandora DXL 3910 PRO var pievienot ari GPS/GLONASS uztvērēju NAV-035. Tas ļaus automašīnas īpašniekam izsekot automašīnas atrašanas vietu ar mobilas aplikācijas vai izziņu palīdzību.

Patīkams papildinājums pie izcilam apsardzes un pretaizdzīšanas funkcijām ir iespēja ieslēgt oriģinālo autonomo sildītāju dažos Audi, BMW, Ford, Land Rover, Mercedes, Porsche, VW un Volvo modeļos ar tālruna palīdzību. Pandora DXL 3910 PRO ir ari aprīkota ar dzinēja iedarbināšanas moduli, kas ļauj iedarbināt dzinēju  no tālruna, noteiktajā laikā, no dzinēja/salona temperatūras vai sprieguma devēja. Oriģināla imobilziera apiešanas funkcija ļauj iedarbināt dzinēju neatstājot atslēgu automašīnā (funkcija nav pieejama visām a/m modeliem).

 

Pilna instrukcija (RUS)

Atbalstītu automašīnu un funkciju saraksts

Produkta lapā ražotāja vietnē (RUS)


Pasūtīt

Preču pasūtīšana /

GSM signalizācija-imobilziers PANDORA DXL 3910 PRO

Sūtīt